GRABÓWKI

Działka budowlana koło Wieliczki

Atrakcyjna działka budowlana w Grabówkach koło Wieliczki, położona za przełamaniem niecki krakowskiej, gdzie miejski smog już nie dociera.
Powierzchnia działki 27 a, kształtem zbliżona do prostokąta z lekkim nachyleniem na wschód. Dojazd gminną drogą asfaltową, kilkadziesiąt metrów drogą prywatną (udziały), wzdłuż drogi obsadzonej żywopłotem. Na działce rosną drzewa: lipa, orzech, dąb, jabłoń... Woda, prąd, gaz znajdują się na działce, kanalizacja w planie na 202 r.
Zaletą usytuowania działki jest otoczenie składające się z ogromnej ilości krajobrazowych zakątków, jak i różnego rodzaju punktów rekreacyjnych i usługowych. W bliskim zasięgu jest Ekologiczny Park Grabówki, w którym znajdują się stawy oraz Park Linowy, punkt widokowy z panoramą Krakowa sąsiadujący z Ośrodkiem Jazdy Konnej, oraz lokalną ciekawostką architektoniczną - nagrodzoną za współczesny obiekt - stacją benzynową.
Szkoła Podstawowa oddalona jest o 1,5 km, a najbliższy sklep spożywczy 500 m. Przystanek autobusowy z bezpośrednim połączeniem do kolejki aglomeracyjnej w Wieliczce znajduje się 80 m od terenu, co sprawia, że jest to idealna lokalizacja dla poszukujących łatwego dojazdu do centrum Wieliczki lub Krakowa.
W bezpośrednim sąsiedztwie działki znajduje się luźna zabudowa jednorodzinna, łąki, pola, las, strumyk.

Cena 25 000 PLN/ a

Powierzchnia 27 a

KJK Nieruchomości

tel. 600 005 233

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.